Favbet
ТНМК іде на контакт

ТНМК іде на контакт

Данное событие прошло :(


Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»

Танок іде на Контакт

18 вересня ТНМК зіграє концерт в Літньому Театрі в Чернігові, представивши нове шоу "Танок іде на Контакт" - пісні з усіх альбомів та прем'єри нових треків.

Після успішного вертикального концерту в київському готелі "Братислава" Танок на майдані Конґо збирається проїхати країною, щоби зіграти нову програму в сидячих залах, з дотриманням усіх актуальних санітарних норм.

"Ми так скучили за концертами, за контактом з публікою, що зігравши "вертикалочку", задумалися й про "горизонталки". Наразі можливі сидячі концерти з шахматним розташуванням глядачів? Ок, ми до цього готові", - Олег "Фагот" Михайлюта.

"Організувати за пару тижнів концерт - це, чесно кажучи, була авантюра. Але вона вдалася, тому ми вирішили вирушити й до інших міст. Шкода, що тільки в Києві є умови для вертикального концерту, та в нас є кілька спеціальних програм - краще сидіти на концерті, ніж лежати на дивані", - Олександр "Фоззі" Сидоренко.

ТНМК під час карантину підготували нову програму "Танок іде на контакт", в якій буде представлено найкраще з усіх альбомів в гурту, в тому числі - пісні з нового альбому, над яким гурт зараз працює.

Пандемія коронавірусу досі не випускає людство зі своїх гарячих лап, але ми вже не можемо ховатися по домівках й жити порізно. Людина - суспільна тварина, нам конче необхідно відчувати одне одного. І є спосіб, як це зробити безпечно.


Рекомендуем


Предварительный заказ